| MegaProXtreMm a întrebat:

Hei.Am vazut ca multi au pe facebook doar chestia aia de *urmareste* si nu mai arata si *adauga ca prieten*. Unde as putea da ca sa nu mai arata la ceilalti *adauga ca prieten* ci doar *urmaresti*? Ofer funda

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani ca sa poti avea optiunea "urmareste". O gasesti in setari, iar ca sa nu mai primesti cereri de prietenie dai la setari ---> Privat (Privacy).
Cererile de prietenie le poti primi doar de la prietenii prietenilor, nu si de la persoanele necunoscute!

| Mihalachi_Shaggy_1997 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani ca sa poti avea optiunea "urmareste". O gasesti in setari, iar ca sa nu mai primesti cereri de prietenie dai la setari. Privat