| rockmeout a întrebat:

Hei.As avea nevoie de o parere in legatura cu o problema legata de facebook.De cateva zile am probleme cu un fel de virus,imediat ce intru pe contul meu,pe perete se posteaza singure niste imagini pe care scrie "see who has watched your profile" si sunt etichetate multe persoane. Daca sterg pozele,apar altele, cu alte persoane etichetate.Stiti cumva cum as putea scapa de acest virus?

Răspuns Câştigător
| R0MW4LD a răspuns:

Problema ta e legata de o aplicatie careia i-ai permis sa faca asta. Du-te la setarile contului de facebook la sectiunea ''Apps'' sau Aplicatii iar acolo vei gasi o lista cu aplicatiile care le folosesti momentan. Blocheaza sau restrictioneaza orice aplicatie pe care nu o cunosti sau nu o mai folosesti. In felul acesta vei scapa de problema. Mult succes!