| Diana1305 a întrebat:

Hei! as vrea o descriere pentru o pagina de facebook titlul ei e ღDiana Photographyღ nu am pus link-ul pentru ca inca nu e gata pagina....si cred ca v-ati prins ca in pagina voi posta fotografi cu natura voi face sedinte foto etc.Deci va rog ajutati-ma descrierea o vreau despre fotografi DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Casady a răspuns:

Incearca sa descrii tot asa cum si aici pagina dar cu o intriga mai mare!
Daca iti doresti sa fii mai aproape de natura, unul dintre cele mai bune metode este sa o faci prin obiectivul unei camere alaturi de mine... ceva de genul... Funda)