| CrazyLuver a întrebat:

Hei! As vrea sa cunosc oameni noi cu varsta apropiata de-a mea (14) Care vreti sa fim amici...doar lasati un id aici sau pe privat.happy

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Varsta mea biologica este 33, dar gandesc ca la 14 ani, unii spun ca asa-s barbatii, niste copii mai mari... :-\

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc elena si as vrea sa te cunosc... daca te intereseaza id-ul meu si vrei sa ma bagi in lista ok. ingerulalb_supersexy sper ca o sa fim bune prietene TE PUPIK