| anonim_4396 a întrebat:

Hei! As vrea sa fac un filmulet pentru banchet cu poze, etc etc si am nevoie de un program bun.Eu l-am facut un format ppt, dar totusi ar iesi mai bine film. Ce program imi sugerati? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Movie Maker, trebuie sa fie preinstalat in Windous. Il gasesti urmand pasii My Computer -> Local Disk(Chappy -> Prpgram Files si trebuie sa'l gasesti pe acolo. Bafta happy.

| RoxannaST a răspuns:

Eu iti recomand Pro Show Gold, orice versiune, e foarte bun, sau Sonny Vegas, care e putin mai complicat dar daca inveti sa il folosesti iese ceva frumos.
Succes!

| Ruxy_2611 a răspuns:

Poti incerca si Movie Maker.merge mai naspa, dar ar fi cat de cat ok pentru ce vrei tu sa faci. Daca nu, incearca Vegas probatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Windows movie maker