| Ceva ciudat. a întrebat:

Hei as vrea sa imi sugerati niste exercitii sau orice altceva pentru abdomen plat.Ma gandeam sa tin un regim dar as slabi in totalitate adica nu doar de pe abdomen.thinking Multumesc.

5 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Abdomene.incepi cu putine 5 azi 10 maine 15 poimaaine si le cresti asa pe fiecare zi. daca incepi brusc cu ele o sa te doara abdomenu :*
sper sa mearga:*

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Iti prezentam un set de exercitii extrem de eficiente in lupta cu depunerile inestectice de pe abdomen. In doar 15 minute, prin exercitiile pentru abdomen cu mingea arzi caloriile chiar acasa la tine.
Nu uita ca inainte de a te incepe orice exercitiu fizic, ai nevoie de incalzire! Nu te forta, incepe exercitiile incet si daca obosesti, fa o pauza si ia-o de la inceput. In timp veo observa rezultatele acestor exercitii pentru abdomen plat: muschii abdominali incept sa se contureze si colaceii inestetici se reduc si chiar dispar.

Exercitiul 1 - Pozitia initiala: Culcat pe spate cu mainile la ceafa: ridicati simultan trunchiul si picioarele (3 serii x 15 repetari);

Exercitiul 2 � Pozitia initiala: Culcat pe spate cu bratele si picioarele intinse: ridicati simultan brat si piciorul opus (3 serii x 15 repetari);

Exercitiul 3 - Pozitia initiala: Culcat pe spate: ridicati picioarele de la sol si forfecati (3 serii x 15 repetari);

Nu va lasati pacalite de faptul ca suna destul de simplu si, la fel de important, nu incepeti sa " trisati " de la a patra repetare. Acestea sunt exercitii de baza pentru musculatura abdominala si reprezinta primii pasi catre miscari mai dificile. Executati-le corect si fara graba, de cel putin trei ori pe saptamana si in scurt timp se va vedea. Vom vorbi in articolele urmatoare si despre alte tipuri de exercitii care pot fi combinate cu acestea, dar tineti minte: un abdomen plat incepe cu acesti trei pasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48
http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4 -nu le face cu picioarele intise, ca e foarte greu;). Dau rezultate;)Succes.

| daaaaaa a răspuns:

Un regim bine pus la punct poate merge dar artrebui sa mergi si la sala ceva fitness poate...eu am fost si ii chiar super dupa aia poti merge la o saunawinking dar sa nu exagerezi ca regimu...