| tagg a întrebat:

Pot slabi daca fac exercitii ( abdomen, flotari )? Ce alte exercitii pot face pentru a slabi?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,abdomenele sunt foarte bune, chiar te ajuta sa slabesti, in rest, mai poti sari coarda;) eu cu ajutorul corzii am slabit, sau fa jogging[alearga]:) timp de 15-20 de minute in fiecare zi. Iata alte exercitii ce te ajuta sa slabesti:
http://www.eva.ro/......3311.html. si sporturi:

http://www.divahair.ro/......ru_slabit. O zi buna!

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Alergari si o dieta

| Coozeman a răspuns:

Fa abdomene flotari genoflexiuni. Alearga 2-3 km in fiecare dimineata. Dar mereu inainte de masa sa faci asta... Astfel vei slabi mai repede...Dar si o alimentatie sanatoasa este necesara. Incearca sa mananci fructe legume si sa eviti mancarurile care conti multe calorii

happy

| tagg explică:

Va multumesc, chiar nu m-am gandit la sarit coarda

| Butterfly03 a răspuns:

Daca mananci sanatos, alergi prin Padure [in timp ce inspiri aer curat], poti merge la sala.Pt.ca acolo sunt multe aparate si daca te duci de mai multe ori poti sa slabesti.Sau poti sa practici un sport :handball, volley, innot. [depinde si ce varsta ai] happy Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Mικø a răspuns:

Da.daca mananci sanatos.mereu :].si scrie toneitup.pe youtube.si vezi k is multe filmuletse.si alegi pe care vrei u happy Funda?happy