| AnneMarriie a întrebat:

Hei happy as vrea si eu niste status-uri de dragoste [ daaca se poate de indiferentatongue ] va roghappy puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Desi` par cuminte` imi place` indecent`! cA Eva Kentt`. n`am niCiun Sentimentt`!winking"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina`. iSi caUta ViCtimaa`love struck.` o0 facE ca Si o0` feLina!love struck

? || MäDü` nu uiTa. sh iarTa greUhappy... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu!tongue? =x?"

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sa Te lAsS`! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz`. E vinA tA`. ca mi-am pierduT increderea`!"

vreau s plang pentru`. noi sa imi cer iertare` oh go on`. in fata ta am fost un copil si` ma doare.oh go on`.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp. va trece inca pe-atât presimt... Dar nu-i nimic...oh go on. ||?"

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!winking

Deja iubirea`i demodata` Baietii vor asa` deodata. Parem 0 prada` prea usoara! fetelor` Sa nu cedati din prima seara!"

Te cred pe Cuvant cand te aud. Spunand` ca nici Nu sunt Sfanta. asa e.` da` ce Sa faC. asta`i firea. doar nu credeai ca in Viata Te inseala doar privireatongue"

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`happy. Gandesti gresit`!"

|| v-am trezit atentia`. sau inca` nu vaTzi venit in fire`.` continuati` sa fiti Fraierii`love struck. pentru` cA o0` faceti bine`love struck. =x

|| Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`. aLa` se Parleste.` =x "

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!"

Regret mereu cand ne certam doar din prostii, caci suntem amandoi ironici si plini de orgolii! Ca. s tulburata, toata ziua. s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc, adormind cu chipul tau in gand.""

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza, oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum, a fost un episod frumos, asa. i zis si tu, insa prezentu. i cam dureros, nu poti spune NU.""

Mama` ce copila`. Ce tupeu`. C ochi c picioare :O love struck Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare happy Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`. Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`. day dreaming!"

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

aud vorbe` parsive despre mine`. si continua barfaa`. da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`!love struck"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa?love struck Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!love struck

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa!love struck Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!love struck

Fetele aU inceput sa faca ce vor!love struck totul e show.`!love struck Sii baietii vor din nou`!love struck

Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ k’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

la bisericim`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU miewinking. ca La cate a vazuT ca-mi FaCi. o sa`Ti dea muLTe sa tragiwinking!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree! Cand unu`l o da si celalalt o cere!sad

stii. n'Ai decat sa vorbesti singuraalaughing. imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza!love struck"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!love struck

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!batting eyelashes"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!love struck"

• Spuneai ca totu. i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine. happy

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.batting eyelashesHai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x ]?

E o diva si-asta toata lumea-o stie, Din pozele de pe hi5 unde ea scrie, Ca e barfita pentru ca e talentata, Cand o barfim noi ea e cea mai castigata love struck.""

2 răspunsuri:
| Kidd ♡ a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=13636&page=47
Poti cauta aici:) si:
Sentimentele nu pot fi puse pe balantsa :X Nu ne poate despartsi nici o distantsa!

Ai stiut cum sunt. jhi totusi m`ai acceptat, poate ca`am gresit, tu totusi m`ai iertat!

Desi am trecut prin multe suntem inca impreuna.Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Am stiu din prima zi ca va fi prea complicat. am intrat in jocul taw. n`am evadat!

Ce am acum, n`o sa pierd. Esti aici. Si am in ce sa cred

•Il iubesc. Dc? El nu imi numara pe degete greselile. El e total diferit de ceilalti. El ma alinta, ma rasfata cat se poate dar ma si trezeste la realitate•

Si te-am respectat prea mult. Dar tu ai prins tupeu hmmm. ti'ai km luat'o in cap

Nu ma uit in urma. trecutu` ramane trecut. de unde am plecat nu ma mai intorc. Merg doar inainte. Unde am scuipat. Nu mai Pup!

Se spune ca sunt vise.Si ca nu pot fi atinse.Sunt primele ce le vezi cand becurile-s stinse. Dar si cand is aprinse.Cand te trezesti cu ele-n gand.Si le vizualizezi din nou rand pe rand!

Ia-ma de mana, linisteste-te, suntem doar noi doi.Nu stiu daca ti-am zis, ador buzele tale moi

Cand viata face cartile si le imparte, Vezi cine te ajuta sa treci peste toate.

Trecutu ingroapa incet greseala//Si atunci tacutul prinde glas//Iar viata schimba fiecare pas//Privind totul altfel masurand din compas//Ce a fost se scade din ce este si tot ce a ramas...

Sper ca te-am ajutat!:-*