| aditzaaaaaaa a întrebat:

Hei as vrea si eu niste statusuri de despartire cat mai repede

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fiti autentici oameni buni.

Lasa statusurile.

Statusurile inseamna sa vorbesti cu tine si cu strainii.

Daca vrei sa ii transmiti un mesaj fostului partener vorbesti cu el personal.

Si ii spui deschis ce simti.

Ceva de genul :

Te-am iubit mai/ Mi-ai placut foarte mult.

As fi vrut sa pot fi eu cel/cea care sa te faca fericit.

Sper sa intalnesti cat mai repede aceasta persoana care mi-ar fi placut sa fiu eu si care sa te faca fericit.

Ai grija de tine.

Spune exact ce ai simtit cand l-ai cunoscut, ce ai simtit in momentele petrecute impreuna, ca iti pare rau ca n-a fost sa fie si ureaza-i de bine.

Nu ramaneti dusmani.

Nu e loc de orgolii.

| spidermanule a răspuns:

1.chiar trebuie sa ne mintim? tu imi esti jumatatea fara tine eu as muri dar nu stiu daca si tu ai face la fel pentru mine! 2.parfumul meu e in inima ta si stilul meu in mintea ta. vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta! 3. te-am lasat, stiu, te-am facut sa suferi sad nici mie nu imi este usor, te-am iubit te iubesc si te voi iubi, dar crede-ma ca eu tot a ta voi fi 4.cand iti vei da seama ca eu am plekat...atunci vei regreta! funda!