| InoTkd95 a întrebat:

Hei. As vrea si eu un site cu huse pentru Samsung galaxy s2 dar cu modele dragute nu simple si nu bumpere. Nici pe google images nu am gasit ceva sa imi placa asa mult...si pe cele care le-am gasit sa imi placa nu mai erau valabile. Ajutor!

3 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

Si eu am s2, nu e mai ok sa pui doar o folie pe ecran si sa-l lasi asa? Eu asa am facut, e destul de mare, o husa l-ar mari si mai mult big grin Parerea mea.

| InoTkd95 explică (pentru jessikz0r):

Eu am acum husa pe el si imi place asa, dar m-am cam plictisit de ea si as vrea sa o schimb.

| damad3pica a răspuns:

Buna, gasesti modele de huse foarte dragute si ieftine in genul cautat de tine pe https://www.facebook.com/accesorii.cadouri Succes!