| zonik93 a întrebat:

Hei. Ash avea nevoie de un sfat! sad
Un prieten foarte bun(mai degraba fost prieten) are ceva probleme.foarte delicate `...cu cainele lui`.sad
Acesta foarte bolnav sj trebuie sa ii faca injectia mortala cum ar veni.
Mie foarte greu sj mie pentru ca tin enorm la el`...sj nu`mi place sa-l vad asa!
As vrea sa stiu cum pot sa-l scot din depresia acesta. din cauza asta nu prea mai vorbim.as vrea sa-i fiu aproape, dar habar n-am cum va reactiona! sad

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Deci problema care sta intre voi si care va cam desparte intr-un fel este cainele! Incearca sa il ajuti moral deocamdata, iar apoi sa ii cumperi cum spunea candycarrie un catelus care sa aiba " inserata" il el afectiunea pe care i-o porti prietenului tau! Acest catelus cu afectiunea ta va fi mai frumos si sweet decat celalalt deaorece are ceva minunat:dragostea ta! Acum poti sa il ajuti doar moral! EL TREBUIE SA SIMTA PE CINEVA LANGA EL CARE SA IL AJUTE
iti doresc succes! numai bine pupici!

4 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

Pai lasa'l sa isi revina, in momentele astea te simti sufocat cand cineva incearca sa te tot impace, iar dupa ce SIGUR isi va reveni ii poti darui un catelus. Poate va fi sceptic la inceput dar il va indragi la fel de tare ca pe acesta.Ai grija sa ii daruiesti un catelus bland si iubitor ca sa ii ajunga la inimalaughingSucces:*

| zonik93 explică:

Dau funda! am uitat sa spun.

| agrskate a răspuns:

Jjjsjksahahahaahaahrolling on the floor)

| Pedala a răspuns:

Arata-i pisicalaughing