| anonim_4396 a întrebat:

Hei`:*Azi am primit foile acelea cu liceele din Bucurestihee hee si un liceu avea mate info si filo, chestia e ca la mate info scria 8.52 media si la filo nu scria nimicsad inseamna ca e aceeasi media? sau cum?:-s

7 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Nu.Nu inseamna ca are aceeasi medie. Inseamna ca profilul este nou, ca nu a mai fost nimeni la filo in liceul acela si de aceea nu are medie big grin Este un profil facut acum, anul asta :*. Si daca vrei sa te orientezi la profilul acela, orienteaza-te dupa media de la mate info. :* adica nu poate sa fie mai mult de 8. 80 si nici mai putin de 8. 30. Cam asa. Pupici :*

| kidulinha a răspuns:

Da. o clasa noua cu 30 de locuri. daca ai media peste 8. 50 un loc este al tau. Ca de obicei la filo e medie mai mare ca la mate infotongue

| kidulinha a răspuns:

Daca iti iese 8. 80 ai sanse mari sa intri acolo. Apropo funditabatting eyelashes?

| Carlaaa a răspuns:

Si eu am avut aceeasi intrebare si mi s-a raspuns astfel :,, Este un profil nou infiintat in acel liceu, si intra acolo cei cu notele cele mai mari, cu cat ai mai mare media, cu atat ai mai multe sanse sa intri acolo "
In speranta ca ti-am fost de ajutor, Kaylie.

| paa a răspuns:

Nu.inseamna ca pana anul acesta nu a mai fost nici o clasa de filo. dar media cred ca este aceeasiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La filo scria 1 clasa cu 30 de locuribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca o sa-mi iasa 8. 80 media