| SalutTpu a întrebat:

Ce liceu imi recomandati la media 9.02 din bucuresti? (economic sau mate-info)

Răspuns Câştigător
| byy a răspuns:

Pai aman2 profilurile sunt bune, dar mai bine vino la kretzulescu cu mine laughing la economic tongue laughing

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Mate-info recomand,licee precum caragiale,vianu,viteazu, spiru cosbuc, lazar big grin

| LuS[z] a răspuns:

Economic cu siguranta.Nu ai idee ce viata e la liceele astea laughingCa la mate info e bataie de cap/Iti recomand mate info doar daca vrei sa daimai departe la facultate la cibernitica altfel nu are rost sa te complici happy

| PrecioussGirl a răspuns:

Mate info.
ce zici d cantemir?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Economic.

| LucyuST a răspuns:

Daca te pricepi la matematica iti recomand mate-info (dar sa stii bine)...economic ti-ar fi mai usor...mie imi place matematica :p

| Spiriiii a răspuns:

Virgil Madgearu happy