| Ltyiiol a întrebat:

Hei! Azi mi-am facut un cont nou de Facebook și nu pot da cereri de prietenie. Mereu îmi apare mesajul "Adaugă doar persoanele pe care le Cunoști personal".
Cum să rezolv? O să treacă de la sine? Mă disperă.
(Faza e că eu chiar cunosc persoanele acelea. :c)
(Scuzați categoria, dar caut un răspuns urgent, nu vreau să jignesc sau ceva.)

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Stii iti apare initial persoanele din agenda telefonica, da-le cerere la alea.

| MihaiNicu23 a răspuns:

INcearca sa dai pentru inceput o cerere la un prieten din orasul tau dupa la prietenii lui.

| Mircel_David_1998 a răspuns:

Incearca să-ți schimbi numele, eu am avut aceași problema