| pryncesSs a întrebat:

Hei BAIETI! am o intrebare pentru voi happy!
cum ar trebui sa arate fata PERFECTA pentru voi

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Hei pryncesSs! Eu sunt fata dar hai sa it zic ceva :
NU EXISTA FATA PERFECTA!
( nici macar in imaginatia unui om pentru ca daca nu am atins perfectiunea nu putem sa ne-o imaginam! )

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Intrebarea asta poti sa o pui la 100 de baieti si o sa primesti 100 de raspunsuri... fiecare judeca altfel

| abubusd a răspuns:

...Fata perfecta nu exista...fiecare baiat iti va da o descriere diferita (mai mult sau mai putin). Din punctul meu de vedere fata "perfecta" este inteligenta, de gasca, stie sa se distreze, stie sa isi sustina punctul de vedere si arata binewinking

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Ms pentru funda :X
Frumos din partea ta.