| 1112 a întrebat:

Bunahappy. am o intrebare pentru baieti.tongue.
ce va place cel mai mult la o fata? si cum ar trebui sa arate?happy

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa aibe capu pe umeri.
Sa stie sa asculte.
Si sa stie ce vrea de la viata.

Răspuns utilizator avertizat
| KeoAndrewDo a răspuns:

Salut "112"
Ca baiat... Fiecare are gustul lui... Sincer sa-ti spun eu nu m-as uita la formele corpului neaparat eu m-as uita in interiorul ei ma refer la suflet ca stiu ca are organele sanatoase dupa care daca arata destul de OK ca infatisare si se imbraca bine. E perfecta smug Byewinking Si ar trebui sa imbrace bine dar nu cum sa-ti spun eu Gen Bitch (cauta in dictionarul englez-roman daca nu stii ce inseamna)

| gyovany95 a răspuns:

Ei. Depinde de fiecare. Eu zic cum vad la 16 ani. Eu unu nu pot sa zic ca sunt disperat dupa sani dar am momente cand ma pierdlaughing... oricum in general imi place o fta dupa ceea ce e, da si probabil o sa zii, om cu texteoh go on...dar nu e asa. De obicei caut fete care sunt cat se poate de diferite de mine, adica asta ma ajuta, sa folosesc cuvantul experienta acum e devreme dar ma formeaza.creieru mii ca o guma si nu vad sanse de maturizare pe mine, asta e singura mea sansa.

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Tzatze,cur,si orificii

| Reek54 a răspuns:

Sa fie sincera, draguta, ascultatoare.
Naturala, fara machiaj.