| tefffy a întrebat:

Hei buna! ..cum credeți ca ar trebui sa se comporte o fata de 17 ani cu prietenul ei?! Cat de matura ar trebui sa fie și cam ce comportament ar trebui sa aibă? Cel mai bun răspuns primeste o fundiță frumoasa kiss! V-am pupat!

1 răspuns:
| Rrap4life a răspuns:

Cel mai important e sa fii tu insati, depinde la ce te referi cand spui matura laughing, cu simtul umorului cand sunteti bine dar si serioasa cand are nevoie de tine, sa il ajuti!