| PopaIoana a întrebat:

Hy...am nevoie de un raspuns la o intrebare. Cum credeti ca ar trebui sa se comporte o fata ca sa fie foarte bine acceptata la liceu? Insa va rog...nu spuneti.,, Cum este ea in realitate,, ci da-ti exemple. Cel mai bun raspuns primeste o fundita cu cel mai mare drag din partea mea. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Depinde de grupul in care intri> daca gasca ta va fi una de chiulangite, atunci va trebui sa te comporti ca atare, daca vei face parte dintr-un grup de fumatoare, faci la fel, daca faci parte din clubul toci, atunci te comporti ca atare. Important este sa fii naturala si cine te accepta asa cum esti bine, cine nu, la revedere. Bafta!

| BGirlLory a răspuns:

Cel mai bine e sa dovedesti colegilor ca intr-adevar esti amuzanta. Oamenii adora persoanele care ii fac sa rada/zambeasca. Nu te da prea mare [stii la ce ma refer: cu aere si fite ca alte fete] si fi intotdeauna pusa pe shotii.

| Anacond3 a răspuns:

Sa fie ea insusi, sa nu fie prefacuta; sa fie sociabila si prietenoasa, binedispusa si amuzanta. Dupa parerea mea, daca o fata are aceste calitati o sa fie placuta si agreata de toata lumea.

| mirelushata a răspuns:

Fi foarte deschisa. mereu pusa pe joaca, amuzanta, mereu sa dai un sfat bun.eu cand am intrat la liceu eram foarte timida, nimeni nu vorbea cu mine ma credeau fitoasa ca nu vorbesc cu ele, apoi am inceput sa fiu eu, mai nebuna, le faceam sa rada chestii de genu vorbeam cu fiecare.