| Andreea1027 a întrebat:

Hei, buna TPU! Sunt a-VIII-a si vreau sa stiu ce materii se fac la stiinte ale naturii sau pe ce se pune accentul. Astept un raspuns cat mai rapid, va rooog!

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Se fac tot asa roma mate... se pune accent pe Bio

2 răspunsuri:
| emma_7432 a răspuns:

Hei, si eu trec stiinte ale naturii, cel mai mult faci chimie, biologie, fizica, putina mate, in rest o ora sau 2 pe saptamana. love strucklove struck:X

| justliviu_6668 a răspuns:

Se fac cam aceleeasi materi ca in generala numai ca se pune mai mult accent pe chimie si biologie