| whatever1loser a întrebat:

Hei, buna tuturor!
E sambata, destul de urat afara, asa ca.presupun ca sunt destul de multi ca mine care se plictisesc acum in fata calculatorului, deeci. ce-ar fi sa povestim o intamplare amuzanta, sau nu, orice dragut ce vi s-a intamplat, ceva de care va aduceti aminte cu placere oricand si oricum, astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Am avut una in clasa care a pus ochelarii de la unu in geanta la altul si a dat vina pe unu mai prostanac.A venit directorul, la certat (facem mate cu el) si face ala o fata bleaga : "dar n-am facut nimic ". Nu la crezut nm.
sau tot cu aceiasi colega: Cica aveam la franceza o intrebare cum il cheama pe prof ( o cheama mihaela oana pe prf) si face aia:
-Cum vreti sa va spunem oana sau miha
-(se uita urat profa) proffeseur