| whatever1loser a întrebat:

Hei, buna tuturor!

E sambata, destul de urat afara, asa ca.presupun ca sunt destul de multi ca mine care se plictisesc acum in fata calculatorului, deeci. ce-ar fi sa povestim o intamplare amuzanta, sau nu, orice dragut ce vi s-a intamplat, ceva de care va aduceti aminte cu placere oricand si oricum, astept raspunsuri.

1 răspuns:
| flory6 a răspuns:

M-am taiat in linie la mana stanga eram cu ea in mana si am tinuto strans ia nu s-a rupt dar m-a zgariat puterinic si mi-a curs sange... fundita?