| Meap a întrebat:

Hei!
Cand aflu ca am intrat la liceul dorit? Adica pe ce data?

Răspuns Câştigător
| Sonia98 a răspuns:

Pe 16 iunie se baga in calculator iar pe 17 se anunta repartizarea ( adica unde ai intrat)

8 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Sa ne zici si noua la ce liceu ai intrat. Daca esti din Bucuresti laughing

| AlexAleex a răspuns:

Pe 17 iunie o sa aflii cand se anunta.

| Grimmjow69 a răspuns:

Probabil te anunta cei de la scoala la care ai fost.

| FURRIA a răspuns:

In 16 iulie iar daca nu in 16, vor fi afisate 100% in 17 Iulie.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Noua directoarea ne-a spus ca se afiseaza la sfarsitul acestei saptamani pe net...Adica vineri-sambata sau duminica

| alialinu75 a răspuns:

Pe 12 iulie se afiseaza pe net pe site-ul invatamntului www.edu.ro repartitia elevilor la licee.

| Cristal11 a răspuns:

Nu prea stiu. de obicei pe 16-17 iulie afiseaza.

Scuze de intarzierea mesajului. Sa stii ca asa apare aproape in fiecare an.

O seara buna!

| lollipop_3430 a răspuns:

Pe 17 iulie big grin