| Aimee33 a întrebat:

Pentru cei care au terminat clasa a opta :
Ati intrat la liceul dorit? Daca da, la ce profil? happy

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca faci ceva cu placere calea succesului va fi mereu deschisa pentru tine.este adevarata ca pentru cei ce studiaza laturile filologice nu sunt atat de multe usi deschise, dar sunt si cei ce reusesc sunt impliniti atat spiritual cat si material.decat sa fiu un contabil care se trezeste in fiecare dimineata satul de munca si in agonie, mai bine sa fiu un somer care face ce-i place si viseaza.

12 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Tu ai intrat la liceul dorit? pe ce profil?

| Aimee33 explică (pentru SergiuBoss11):

Eu abia am terminat clasa a saptea laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Aimee33):

Joci la deruta, aimee33sad? am cazut ca bibanul in plasa

| Aimee33 explică (pentru SergiuBoss11):

Eu nu am pomenit nicaieri ca am terminat clasa a opta, ai cazut singur in plasahee hee. Apropo, ce profil ai terminat?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Aimee33):

Mate-info,desi mi-am gresit vocatia.era alta viata pe filologie, dar nu regret nimic.am avut niste colegi de nota 10.

| Aimee33 explică (pentru SergiuBoss11):

Eu as vrea sa merg pe filologie, deoarece imi place foarte mult limba romana, particip an de an la olimpiada la romana si pot spune ca am dobandit ceva experienta( am fost la diferenta de 2 puncte fata de locul 3 la judet). Insa sunt foarte indecisa. Aud de la multi ca de la filologie nu ai multe usi deschise catre viitor, e adevarat? Acest lucru chiar ma descurajeaza: (. As putea intra si la mate-info, m-as descurca, darnu cred ca mi-ar placea atat de mult. Tu ce crezi?

| Aimee33 explică (pentru SergiuBoss11):

Sper ca m-am convins cu privire la ce-mi place si ce-as putea cladi pe viitor. Multumesc mult pentru raspuns si pentru timpul acordat! happy

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Aimee33):

Si eu iti multumesc pentru funda ce urmeaza sa mi-o dailaughing.
glumesc, nu vreau funda.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Aimee33):

Imi pare bine ca faci ce iti place si esti fericita

| Aimee33 explică (pentru SergiuBoss11):

Va trebui sa ma impotrivesc vointei tale, sper sa nu te superi laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Aimee33):

Nu ma supar, nu ma pot supara pe tine

| Aimee33 explică (pentru SergiuBoss11):

blushing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Aimee33):

Daca faci ceva cu placere calea succesului va fi mereu deschisa pentru tine.este adevarata ca pentru cei ce studiaza laturile filologice nu sunt atat de multe usi deschise, dar sunt si cei ce reusesc sunt impliniti atat spiritual cat si material.decat sa fiu un contabil care se trezeste in fiecare dimineata satul de munca si in agonie, mai bine sa fiu un somer care face ce-i place si viseaza.