| adellyna a întrebat:

Hei happy
cand esti reprezentat avon sau oriflame iti iese si tie ceva? cum e? merita?

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Da!
Sigur, am auzit ca iti ies si unele produse la super oferte dar si gratis... dar si bani
Partea nasoala e ca trebuie sa faci comanda de o anumita suna(ex 120 lei) daca nu ai strans banii astia va trebui sa dai comanda si sa cumperi tu produse ...adica sa zicem ai facut comanda de 90 lei si trebuie de 120 mai faci o comanda de la tine de 30 lei...sau amani comanda si o faci peste trei saptamani

e frumos...mai ales ca la avon apar la 3 saptamani...adica in fiecare catalog cateva produse noi
iar la oriflame sunt multe accesoriilove struck

intr-un fel merita.
intr-un fel nu

aaa
si daca faci si tu la randu tau reprezentati castigi ceva...adica iti iese cevahappy

2 răspunsuri:
| AlbertRock a răspuns:

Da. iese de un ciubuc...laughing
da fundita

| bomboanadolcke a răspuns:

Da iti iese in functie de comanda.cu cat e mai mare cu atat ai mai mult de castigat.si in plus primesti si...esarfe,plasii,bratari.etc.