| anonim_4396 a întrebat:

Hei...care ati vazut Hachiko- A Dog Story? Imi ziceti si mie finalul? Dupa ce pleaca Hachi de la Andy de-acasa ce se intampla? Ca nu am mai putut sa vad cum se terminasad

1 răspuns:
| Ecou a răspuns:

Pai isi gaseste un loc pe acolo se sub un tren si doarme acolo in gara iar la nu mai situ ora se duce mereu acolo si il asteapta! big grin ii dau de mancare ala cu cafeaua si femeia de la magazin... dupa nu stiu cati ani vine nevastasa aluia si isi da seama ca ala e Hachy sta putin cu el, pana la urma moare cainele ca era prea batran si ii fac acolo o statuie si gata!