| AndreeaElly a întrebat:

Hei! Caut si eu o melodie thinking! Are un ritm de manea dar nu este manea...nu este in limba romana si este cantata de o fata thinking! nu este data prea des la radio! Dau funda puppy dog eyes! sad!

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

laughingdeci ai aruncat un pahar cu apa intr-un ocean cu detalile tale, de unde dracu sa stie careva ce melodie ai auzit tu daca nu sti nici macar un vers din ea?!

| deniidenisa15 a răspuns:

Nu stiu sigur daca la asta te referi...dar poate se numeste korekt -tu esti mi corason. sper ca am ajutat :*