| ĺuЂĺřξ a întrebat:

Hei! ce credeti despre Taylor Lautner? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Irinus0356 a răspuns:

El este super cel mai frumos baiat o frumusete rara am vazut twilight si e foarte hot fundita?:*

9 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Mi se pare ca seamana cu un chinez. E Dragutz, dar nu e o raritate in frumusete.

Poate e si puti pr*st deoarece uite ce par are aici in poza:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Dean1996 a răspuns:

Nu imi place, nu mi se pare frumos deloc.
Imi place mai mult Jensen Ackles
http://download-supernatural-episodes.edogo.com/......00_900.jpg

| AnnaMariaaa a răspuns:

Antipatic!

| Candice a răspuns:

He`s sooo hot

| frumusik96 a răspuns:

Sincer? dragut

| αℓє a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca e foarte aratos.
E chipes si dragut.
Are si multi fani.A jucat in nenumarate filme.
Deci am o parere buna!

| iöиi a răspuns:

Este un baiat frumos, destept si plin de succes si un actor foarte bun happy
cat mai multe filme cu el :X

| Levana a răspuns:

Sincer? E urât. Şi prea supraapreciat, un viitor Brad TâmPitt, care e de-asemenea naşpa.

| camernciita a răspuns:

PS: superblove struck

daca vrei te pot ajuta cu informatii, si eu sunt un fanblushing