| Zxcvbnmasdfgh a întrebat:

Hei, ce șanse sunt să pice Femeia în roșu la bac? Adică nu as vrea sa pun accent foarte mult pe el...sunt pe profil uman

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este o sansa ca si alte subiectedin alte lectii.
Cum subiectele sunt secrete, nimeni, dar absolut nimeni Nu poate sa ghiceasca ce se va da la examen.
Sfatul meu este, sa pui mana sa inveti serios toata materia, ca sa nu ai suprize sa-ti pice ceva ce nu ai invatat.
Nu mai intreba in stanga si dreapta, ca parerile nu conteaza, oricum nimeni nu are habar ce se va da, doar 10 oameni, din tara asta stiu sibiectele, cei de la inspectirat, care le-ai facut.

| kar1GaNNN a răspuns:

Depinde ce se va alege. Poate sa iti pice si asta.