| Zxcvbnmasdfgh a întrebat:

Ce să NU învăț pentru bac? Adică care sunt șansele cele mai slabe să nu pice ceva( de exemplu Iona, o mai învață cineva?)
Dau funda cine îmi dă niște straturi bune. Specific ca sunt pe profil uman.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa nu tocesti ce s-a dat anul trecut la BAC, dar as recomanda sa arunce macar un ochi, ca nu se stie niciodata.
In rest, de tocit absolut tot, ca sa nu ai suprize.
Cum subiectele sunt secrete pana se deschid la examen, nu are nimeni cum stii care sunt subiectele, iar dupa parerile unor si altora, este bine sa nu te iei, ca risti sa pici examenul.

| Zxcvbnmasdfgh explică (pentru Violleta2022):

Dacă anul trecut pe profilul uman unde sunt eu s au dat moromeții, nu trebuie învătat iar nu? Adică măcar citit dar nu cred ca dau iar moromeții. Nu s-a repetat niciodata 2 ani la rand să fie tot acelasi lucru ( cel puțin la romana)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai sunt 2 saptamani, pana acum trebuia sa fi invatat tot, acum trebuia sa intrebi ce sa NU MAI REPETI

| Zxcvbnmasdfgh explică (pentru suntserios):

Am învătat. Însă vreau să fiu sigură de niște chestii pe ultima sută de metri happy