| anonim_4396 a întrebat:

Hei! kiss ce trucuri stiti sau ce produse folositi ca sa indesiti parul? eu il am destul de rar si atunci cand il intind sta oribil :-&. Ce sfaturi imi dati? happy

1 răspuns:
| nyko06 a răspuns:

Buna, il poti impleti, pune pe bigudiuri sau pe mote, il uzi de seara il faci un pic cu spuma si il faci cum vrei din variantele astea si il lasi pana dimineata si il desfaci si va avea volum, mai poti pune un pic dce fixativ ca sa tina mai mult happy.