| AshtraysAndHeartbreaks a întrebat:

Hei...cine stie modele de manichiura usor de facut... dar sa fie frumoase p. s. dau >fundita:

Răspuns Câştigător
| Iustiina a răspuns:

Pei: pune intr-un pahar u apa niste oja de unghii.
Ia ceva...foarte subtire. daca nu ai poti folosi o scobitoare.
Fa cu scobitoarea ce model vrei tu in paharul cu apa.
Apoi incearca sa iti bagi cate o unghie in pahar si apoi scoate.sau daca nu iti iese.mai lasa putin unghia in pahar dar ai grija sa nu strici modelul... funda?

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Mersihappy

| Dulcik_9570 a răspuns:

Uite intra aici si poti gasi de la cele mai usoare pana la cele mai grele si iti alegi si ce iti place...si la unele modele ai chiar si explicatii despre cum sa realizezi modelul
http://www.egirl.ro/forum/topic_1057.html

| s3xy0girl20 a răspuns:

@AnNiTu:primele sunt chiar dragute:d