| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hei cum as putea sa fac sa merg odata cu o fata acasa (dupa terminarea orelor) eu inainte sa ies ii dau mesaj ca am iesit iar ea imi spune ca ma asteapta iar apoi pleaca pentru ca intarzii 15 minute sa ajung de la scoala pana la ea la scoala..si dupaceea imi e o ciuda de imi vine sa mor adica no nu stiu eu as vrea tare mult sa o insotesc pana acasa dar eu am ore luni si marti pana la 1, miercuri si joi pana la 2 iar vineri pana la 12, ea are ore in fiecare zi pana la 1 in afara de vineri cand are pana la 12 dar as vrea sa merg cu ea mai mult de o data pe saptamana. Azi s-a intamplat la fel si s-a dus acasa, cand imi raspunde la mesaj imi spune ca pot veni si imi pune un happy iar eu ma grabesc cat pot ca daca mai astept si troleu imi ia mai mult + ca merg pe jos pe o scurtatura prin cimitir si tot asa intarzii...ce pot sa fac? crying
FUNDA

1 răspuns:
| andrupetre26 a răspuns:

Eu cred ca odata pe saptamana te poti invoi la o materie ca sa poti sa o insotesti acasa. Eu una ca fata. daca un baiat vrea sa ma insoteasca si nu poate din cauza orelor, trebuie sa isi dea toata silinta si sa aplice orice metoda ca sa ajunga la ora corespunzatoare si sa nu ma piarda din nou. Fata poate crede ca faci misto de ea, iti spun eu ca unei fete nu ii place sa astepte. Ma cunosc pe mine..sau iti sugerez ca pe semestrul al doilea sa te transferi in aceeasi institutie in care invata si ea. Bafta big grin