| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Cum este la Colegiu National " Mihai Eminescu " din Iasi? Se invata bine? Sunt profesori excigenti? Va rog sa-mi spuneti parerea voastra despre el. Multumesc. Dau funda. =]

2 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Nu invat acolo dar am foarte multi prieteni care invata acol si imi spun ca profesorii nu sunt exigenti de loc, numai ca unii au o preoblema cu nepurtarea uniformei din cate am auzit. in general e e scoala ok, dar nu e chiar cea mai buna din iasi.
sper ca ti.am fost de ajutor.

| ioana310 a răspuns:

Este un liceu bun, am o prietena care invata acolo si nu sa plans niciodata de profesori.