| anonima97 a întrebat:

Hei.cum pot sa ma imbrac la scoala daca am uniforma albastru inchis cu violet.va rog ajutati-ma repede.ps:nu vreau sa aud de bijuteri, si daca se poate sa imi dati si linkuri cu imagini. funda

2 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

In uniforma daca este obligatorie mai adauga ceva accesori daca nu poti un bulg mulati/colanti o bluza; tricou ori camasa din aia un pic ma lunga dar nu tare si o curea lata cu o esarfa. Dapinde de ce iti plaAce dar e mai bine sa te imbraci cum te smti tu mai bine.

| ilovesluts a răspuns:

In uniforma albastru inchis cu violet imbraca-te.