| RoxanaPicsi a întrebat:

Hei. Curand o sa trebuiasca sa iau o decizie in legatura cu liceul la care vreau sa intru. Eu am deja o idee in legatura cu profilul de Stiinte Sociale. M-ar interesa cum intru la un liceu cu acest profil? Ce testari sunt? Ce trebuie sa stiu, cateva pareri despre acest profil. Si sa imi spuneti, si ma refer la cei care sunt pe acest profil, cum sunt orele?

1 răspuns:
| ZoeyAllecsa a răspuns:

Si eu tot la Stiinte Sociale vreau si nu trebuie sa faci nimic special doar sa inveti, sa iei tezele de la sfarsit, sa completezi formularul si sa astepti raspunsul