| Primadonnaa a întrebat:

Imi place handbalul mult, chiar foarte mult. Insa anul acesta dau examenele pentru admiterea la liceu, iar profilul unde vreau eu sa intru este stiinte sociale, care dupa cum se vede, nu are nici o legatura prea mare cu sportul.

Exista vreo sansa ca eu sa intru la vreun club sportiv si in afara orele? Trebuie sa platesc sau. nu?

1 răspuns:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Dar exista licee speciale cu asa ceva.
Dar daca nu vrei trebuie sa te hotarasti pe ce vrei sa dai sport sau stiinte sociale.
Trebuie sa te gandesti ca ajungi la o anumita varsta si nu mai poti sa practici sportul si in fine ok... ajungi antrenor dar daca nimeni nu o sa te vrea.
Dar exista si avantaje:o sa ai bani(daca vei fi buna), poate o sa fi cunoscuta si o sa iti placa ceea ce faci.
Dar si munca care nu necesita sportul este frumoasa si ea ca si sportul ale avantaje si dezavantaje.