| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Hei >; d iti spun dar sa nu mai spui la nimeni, ok?hee hee ...Si apoi urma un site prin care, scriai sus propozitia, cuvantul sau litera dorita, iar mai jos iti dadea cam vreo 10 tipuri de scris ...deci, acea propozitie, sau cuvant scris diferit.
Problema e ca acum nu mai gasesc acea intrebare, fiindca am nevoie de site`ul acela. big grin

Ma poate ajuta cineva?
Nu am nevoie neaparat de locul unde a fost postata intrebare + toate raspunsurile, ci doar de acel site. happy

Multumesc. :*

Dau si fundita.batting eyelashes

O zi placuta. happy

Răspuns Câştigător
| Lollidella a răspuns:

Asta cumva? :D
http://www.msgshit.com/weird-maker

4 răspunsuri:
| jhgkjhkjhkjhkjhkjh explică:

•Lollidellaܤ•, era ceva asemanator. big grin

Dar oricum, si cel pe care mi l.ai dat tu imi e de foslos. :*

Multumesc. :*

| Lollidella a răspuns:

Cu placere big grin

| Micutza_5619 a răspuns:

Http://lumea-mea.clubme.net/......5-t202.htm
daca iti e defolos... fundita:X?