| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare mai poate fi editata dupa ce a fost postata? Am scris un cuvant fara o litera, si altul cu litera "d" in loc de "s" si as vrea sa o editez si nu stiu cum. An scris doua cuvinte gresite si abia acum am vazut asta cand mi - am citit intrebarea si as vrea sa le editez, nu imi place ca am scris gresit. Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Pentru corectarea raspunsului dat, in meniul din stanga dai click pe banda "Logat ca...", in meniul care apare dai click pe "Raspunsurile mele", in lista raspunsurilor date de tine alegi pe care vrei s-o modifici si dai click pe butonul "Editeaza".
La final, dupa modificare, dai click pe butonul "Trimite".
La fel se procedeaza cu corectarea intrebarii tale, la "Intrebarile mele". Corectarea se poate face insa doar intr-un timp limitat.

Modificarea va aparea doar dupa un timp (cateva minute), cand va fi aprobata.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Bula):

Stiu sa editez un raspuns, eu voiam sa editez o intrebare si nu stiu cum, ca la intrebari nu imi apare butonul de editeaza. Dar multumesc oricum!

| Clorox a răspuns:

Editatul ca editatul, dar autocorectarea de la TPU e varza! Am scris ma-si (Si acum cred ca m-au corectat, dar eu am scris cu doi de ''i'', este enervant rau) si eu m-au corectat ca forma corecta e ma-si!

| syd2 a răspuns:

Simplu clar cuprinzator.
http://i.imgur.com/czWbPX4.png

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Multumesc, dar vreau sa editez o intrebare, nu un raspuns, ca stiu sa editez un raspuns!

| Dem0N a răspuns:

Sa nu stergi raspunsul... Ce am testat eu. Chiar daca l stergi ramane marcat ca si anonim... Doar editeaza-l intrand la raspunsurile mele. tampenia asta am facut-o si eu iar acum am id ul de skype in comentariu. sad

| Pesticid a răspuns:

Nu cred ca poate fi editata, dar poate fi stearsa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pesticid):

Mi-am dat si eu seama intre timp, dar multumesc oricum.