| anonim_4396 a întrebat:

Hei big grin Voi ce parere aveti despre acele rockerițe, vi se par ciudate sau Ok? Ce vi se pare interesant la ele, sau din contra, in neregula?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Asta in capul tau. Daca crezi ca muzica rock se trece asa, cu vederea, te inseli.

8 răspunsuri:
| bbu2eugen a răspuns:

Unele sunt de treaba am colege dar unele duse tata de acasa rau laughing Asa dedicate rock-ului au innebunit laughing

| StJimmy a răspuns:

Pai.daca e vorba de pipitele alea de 14 ani care stiu 3 melodii de la 3 trupe si alea cele mai cunoscute..regret sa o spun dar mai bine ar asculta velea si manele

| Huntress a răspuns (pentru StJimmy):

Ei, nu de alea e vorba laughing Daca iti plac 3 melodii rock, nu inseamna ca esti rockerita, ci doar ca ai gasit 3 melodii care, desi sunt rock, iti plac laughing Nu, eu ma refer la fetele care chiar iubesc rock-ul, care il considera nu doar un gen de muzica, ci un stil de viata... Si, e vreo problema daca au 14 ani sau mai putin? De ce? big grin

| Claustx a răspuns:

Hey! Ce e gresit in a asculta muzica rock? e mult mai bine sa asculti rock decat sa asculti manele sau Alex Velea. Oricum iti zic eu ca dupa maxim 1 an, 2 o sa te saturi de rock si o sa incepi sa asculti altceva in caz ca nu asculti rock de cand te stii.

| Huntress a răspuns (pentru Claustx):

Cine stie... Dar totusi nu cred ca ma voi lasa, deocamdata sunt in stadiul de dependenta laughing

| Huntress a răspuns (pentru Deaad):

Mi se pare foarte adevarat... Cel putin acum big grin

| Claustx a răspuns (pentru Deaad):

Depinde cat de deticat esti muzicii rock...dar de obicei multi asculta rock intre varsta de 14-18 ani.

| Huntress a răspuns (pentru Claustx):

Da, pentru ca rock-ul are o energie aparte, e diferit de celelalte genuri, e o opera de arta

| Deaad a răspuns (pentru Claustx):

Asta in capul tau. Daca crezi ca muzica rock se trece asa, cu vederea, te inseli.