| Elial a întrebat:

Hei. Daca am parul lung, blond(un fel de blond mai inchis, o culoare mai ciudata) si drept, oare ar arata bine sa imi fac suvite blond deschis sau sa imi vopsesc varfurile cu blond deschis?

Răspuns Câştigător
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Vopseşte-ţi doar vârfurile, va arăta cu siguranţă bine.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca este lung ar arata mai interesant cu varfurile vopsite. Eu am vazut pe cineva cu parul lung si blond si cu varfuri vopsite castaniu si arata foarte bine.

| DenisaDF a răspuns:

Bună! Și am parul așa doar că scurt. Eu pe la 15-16 ani doresc să am șuvite roze. Pe parul blond orice merge, INAFARA DE NEGRU. - Se vede urat - Funda?