| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Hei. Dacă blochez pe cineva pe insta, persoana respectiva cum vede? Vede ca am blocat-o? Sau contul meu nu mai exista? Cum îi arată când vrea să-mi dea mesaj?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu va fi notificat. Nu îți mai vede profilul deloc, in special dacă ai bifat si blocarea viitoarelor lui conturi (Instagram îi va bloca automat IP-ul către conturile tale)
La mesaje nu-i mai apare poza ta de profil, iar in locul numelui tău, îi va scrie "Utilizator Instagram". Mesajele se păstrează.
Dar e posibil să te caute din contul amicului său și să te găsească.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de genu': https://www.google.ro/......agram/amp/