| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Daca mi-am cret o pagina pe facebook cum o pot sterge? Fundaaa

2 răspunsuri:
| Marius21s a răspuns:

Bună Bia125! Selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages", apoi selectezi pagina pe care vrei să o ștergi. Sub fotografie, dai click pe "Edit" și selectezi din bara laterală din stânga "Manage Permissions". Mai jos găsești undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Șterge permanent pagina". Sper că te-am ajutat cu ceva. Succes!

| Bia125 a răspuns (pentru Marius21s):

Si aunde gasesc Accont / Cont?