| qKitti a întrebat:

Hei. Dati-mi idei de nume pentru un pui de golden retriever, cele mai dragute funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Spike, Rex,Sara,Daisy, Bonzo, Fluffy, Maxz, Rose,Oto, Babsy, Pufy, Calloway, Calvin, Capone, Hindu, Hippo, Hoagie, Hobbit, Hobo, Jackson, Jade.

1 răspuns:
| LOwee02 a răspuns:

Rocky, Goldy, Jack, Pufi, Fernie, Mikey, Jessie, Bella, Rexi, Elvis, Billy, Bobi, Bailey, Jeny, Sarah, Rolf, Puppy, Sonia, Ginger, Sparky, Max, Dora, Darla, Tuck... Poti sa inventezi chiar tu un nume in functie de ce iti inspira catelul. Fundita? big grin