| karryna1 a întrebat:

Hei!
dati-mi si mie un film bun, la care sa nu ma plictisesc si sa fie interesant, nu conteaza genul love struck

Răspuns Câştigător
| cuteandfunny a răspuns:

Pai comedie :
1.It's a boy girl thing
2.The black knight
3.She's the man
4. Duplex
5. Easy A
6.Freaky friday
7.He's just not that into you
8.Liar,liar

Drama sau dragoste
1.A walk to remember
2.Mrs. Winterbourne
3.Raise your voice

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Ti-as recomanda cosmarul de pe elm street. garantat nu o sa te plitctisesti

| Maaaary a răspuns:

Profesoara rea dar buna:X este amuzant. si nu cred ca te vei plictisihappy.

| ionutzul31 a răspuns:

Friends with benefits

| iRawrr a răspuns:

Pot sa iti dau si un serial daca da uite ata gossip girl daca nu gnomeo and juliet sunt sigura ca no sa te plictisesti ba chiar o sa si plangi!