| Nana30 a întrebat:

Hei.Dau funda! Cat dureaza sa ti se faca parul spic la coafor (par spic gen cum avea Nicole Cherry inainte) si cat ar costa daca ai parul putin mai lung de umeri? Mai multe detalii...

1 răspuns:
| exmeraldabiya a răspuns:

Hei, cred ca vrei 20 de lei maxim, dar de ce sa te duci la coafor cand ti-l poti face acasa? E foarte simplu. Mai intai imparti parul bine descurcat in 2 parti si iei un fir din partea stanga a parului il pui in dreapta, iei un fir din partea dreapta a parului si il pui in partea stanga si faci asa pana termini. Succes! Sper sa-ti iasa.