| xXCarolinaXx a întrebat:

Hei de ce nu imi merge tastatura.cand deschid pc'ul se aprind ledurile da r dupa se inchid si nu mergenici un buton.la mu fa e totul ok. ajutati-ma pls am obosit sa tot tastez cu tastat ura virtuala. dau funda

2 răspunsuri:
| pufosheniaaa a răspuns:

Ti s-a stricat tastatura ai scapat apa sau ceva pe ea? ca si eu am patit incearca sa testezi daca mrge cu alta tastatura (si ia-ti alta)

| JomelaMaya a răspuns:

Asa am patit si eu acum cateva zile acum scriu de pe o noua tastatura mi-am luat alta si nu am stiut de tastatura virtuala deoarece mi-am luat Pc nu de mul aproximativ un an si eu nu am scapat nimic pe ea nici apa nimic dintrodata nu mi-a mai mers