| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De ceva vreme pe desktop imi apare un program (Shredder). Am incercat sa-l sterg dar daca apas click dreapta pe el imi apare doar OPEN si CREATE SHORTCUT. Ce sa fac?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| bLuEsKiEs a răspuns:

Posibil sa fie viruswinking
Acum nu stiu sigur ar trebui sa vad si cum ti se comporta compu in general.
Nu stiu ce sa iti spun.Intreaba pe cineva de acolo de la tine care se pricepe.

| Ramona_5995 a răspuns:

Buna.
Du. te la un magazin d'asta de calculatoare, si intreaba acolo. happy
Poate stie cineva.Sau vreun baiat d'asta care face Windowsurile. happy
Bafta. Pa.pa. Ramonawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai computerul se comporta normal si nici virus nu este il am de foarte mult timp in calculator pe "shredder" si nu o afectat deloc calculatorul big grin