| trulexul a întrebat:

Hei, de curand am incercat comenzile online pentru imbracaminte, pana acum, nu am avut probleme cu comanda si produsul in sine...Ce vreau eu sa stiu e daca FashionDays e sigur, si daca ati comandat si voi de la ei si cum vi s-a parut.Dau funda

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Am comandat de curand de la ei si totul a fost ok. Comanda o platesti cand ajunge acasa daca nu vrei sa folosesti cardul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea este sigur. Am comandat și eu și am primit produse diferite sau cu mărimi mai mici