| Papadia29 a întrebat:

Hei, de jumatate de an mă simt super atrasă de un tip de pe Instagram, l-am descoperit întamplator si de atunci nu prea reusesc să mi-l scot din cap.Ne mai răspundem la story dar mai mult iau eu initiativă, uneori putin prea evidentă.Ce credeți, ar trebui sa încetez ca par penibilă sau sa astept semne din partea lui? În caz ca se uita baieti la aceasta întrebare aș fi curioasă daca sunteti de obicei tupeisti cand va place o fata sau analizati totul din întuneric.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-o în egală măsură și nu insista foarte evident ca să nu cazi în extrema cealaltă de a părea prea interesată de el. Unii băieți când observă că o fată le acordă prea multă atenție încep să-și piardă interesul pentru ea, deoarece, în mintea lor, o consideră o pradă ușoară și știi că la o mare parte dintre băieți le place să vâneze și să cucerească ei primi.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Obsesia nu e atractiva.

| peanut003 a răspuns:

Ar trebui sa fii mai directa ca nu rezolvi nimic asa. ori ii propui sa va vedeti sau cv ori renunti