| maria80 a întrebat:

Am o verisoara care in ultimul timp nu prea mai da semne de viata. Daca eu nu sun ea nu ma suna deloc. Am ajutat-o mult, am stat impreuna, am adus-o in acelasi oras cu mine ca sa ii fie ei bine, sa aiba un inceput nou. Acum am impresia ca a cam uitat. Nu imi place sa scot ochii pentru ajutorul oferit, insa ma astept sa mai vorbim si din initiativa ei.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca numai da semne de viață resusciteaza olaughing fă i respiratie bușon la bușon.

| Freya1 a răspuns:

Nici nu ar trebui să iti bati capul.Si eu am o verișoară pentru care am făcut destule si care s-a dovedit a avea numai arfe in cap.Nu ca nu mai vorbea cu mine, sincer preferam asta, dar ea proceda mai urat.Nu ii pasa pur si simplu de problemele si nevoile mele, vorbea cu mine de sus, Ma lua la mișto, Ma pune intr-o lumina proasta si toate astea dupa ce am ajutat-o destul de mult in viata.
După astfel de oameni nu merita sa iti para rau.Nu o mai cauta, iar cand ii va fi rau si te va cauta ea nu ii mai raspunde sau refuzo.